NHL dovednostní kemp v Neratovicích!

 

Trenéři Martin Chabada a Michal Broš letos opět nabízejí zájemcům jedinečnou možnost nahlédnout pod pokličku nejlepší hokejové soutěže na světě! Od 9. do 13. července totiž v Neratovicích už potřetí organizují NHL Skills Camp pod vedením zámořských certifikovaných dovednostních trenérů! Pouze na pět dní v roce je nejslavnější liga ochotná v Čechách komukoli poodkrýt některá svá tajemství a naučit kohokoli některé své fígle...

Hlavní trenéři kempu Tim Turk (http://www.timturkhockey.com/) a Lucas Lawson (http://www.proskatersinc.com/) přiletí do jejich oblíbených Neratovic předat něco ze svých znalostí a dovedností - Tim je vyhledávaný specialista na práci s kotoučem a střelbu, Lucas zase uznávaný odborník na bruslení.

Každý den je pro účastníky kempu naplánována hodina práce s kotoučem (stickhandling, nahrávání na všechny způsoby, střelba z přední nohy, ze zadní nohy, z prostřední nohy..., z voleje, bekhendem, s využitím pružnosti hole, atd atd, prostě na všechny způsoby, hlavně rychlá a účinná) a hodina výuky bruslení. Kromě dvou tréninkových jednotek na ledě čekají účastníky každý den taky dvě hodiny off-ice přípravy zaměřené samozřejmě na střelbu, stickhandling, a taky na nějaké to posilování, protože všichni víme, že bez silných nožiček a středu těla ani to bruslení nebude stát za moc...

Kempu se můžou zúčastnit hokejisti ročníku 2009 a starší, velice bychom náš kemp doporučovali hráčům dorosteneckého a juniorského věku, v těchto kategoriích nás v porovnání se světem v bruslení či střelbě tlačí bota zoufale, nicméně trenéři jsou připraveni i na "beer league players" - nadšené hobíky, kteří se chtějí stále učit nové věci. Dospělí profíci jsou samozřejmě vítáni taky, pokud si ovšem nemyslí, že už všechno umí... Účastníci budou samozřejmě rozděleni do tréninkových skupin podle věku a úrovně dovedností.

Pro letošní léto jsme opět připravili více cenových variant NHL Skills Campu - základní varianta (Basic - v ceně není zahrnuto ubytování ani strava, oboje si ale lze zajistit v přilehlém penzionu Cylindr http://restaurant-cylindr.cz/), vhodná asi nejvíc pro dospěláky, kteří si jídlo a pití nejradši vyberou sami dle vlastních chutí a potřeb, přijde na 7000,-Kč, varianta s obědem a dvěma svačinami denně (Příměstský tábor) stojí 8500,-Kč, a zájemci o ubytování a celodenní plnou penzi (All Inclusive) zaplatí za kemp 11000,-Kč.

Registrovat na kemp se můžete v kalendáři Czech Vikings, registrace je platná po připsání zálohy 6000,-Kč na účet č. 107-6975810297/0100. Nezapomeňte při vyplňování registračního formuláře v kolonce "jméno a příjmení" uvést požadované telefonní číslo, oddíl působení (hobíci napíšou "hobby hráč") a ročník narození, abychom mohli účastníky rozdělit do skupin podle věku. Doplatek ceny je možné uhradit také hotově na začátku kempu v Neratovicích.

Bruslit jako Taylor Hall a driblovat jako Patrick Kane po pěti dnech kempu asi nebudete, nicméně určitě nebudete mít nikde jinde lepší příležitost poznat na vlastní kůži, jak to ti borci tam za tou velkou louží vlastně trénují. Byla by škoda, nechat si náš kemp ujít, NHL do Čech nezavítá každý den!

My už se teda těšíme moc!

 

Michal Broš & Martin Chabada

Go to top